6 بار خانگی محبوب در سالی که گذشت

فضای زیرپله، نشیمن، ناهارخوری یا آشپزخانه فرقی نمی‌کند بار خانگی را در هر جایی می‌توان طراحی و نصب کرد. طرحی کاربردی و زیبا که به درد آخر سال و جشن‌ها و شادباشی‌ها می‌خورد. در این مقاله از بین ده‌ها طرح 6 طرح برگزیده را انتخاب کردیم که در سال گذشته پرکاربردترین و محبوب‌ترین طراحی‌های بار خانگی بودند.

بوفه کنار نهارخوری

می‌خواهید مهمانان و دوستانتان را سر ناهار یا شام شگفت زده کنید؟ این بار خانگی چشم‌ها را فریفته خود می‌کند. مخصوصاً کسانی که عاشق رنگ سفید و چوب هستند.

 کابینت های سفید، میز چوبی و قطعه تزئینی چوب اصلاح شده نزدیک سقف و درهای کابینت توری سیمی  ایده‌ی جذابی برای علاقه‌مندان به طراحی کلاسیک است.

میز کوارتز در زیر پله‌‌ها

 باری که مشاهده می‌کنید شامل یک میز کوارتز با ظاهر مرمری، یک دیوار کاشی کاری شده، سه قفسه شناور از چوب بازسازی شده و دیوارکوب‌های مشکی است. یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته این بار خانگی، کشویی سفارشی آن است که به شکل هوشمندانه ظروف پایه شیشه‌ای را در بالا و بطری‌های سایز کامل را در پایین نگه می‌دارد.

زیبایی در تقارن است

اگر از طرفداران تقارن هستید، این بار خانگی باید لبخندی بر لبان شما بیاورد. در زیر میز بزرگ مرمری، یک جفت یخچال نوشیدنی تعبیه شده است. این چیدمان کاملاً متعادل، فضای ذخیره‌سازی و نمایش زیادی را برای لیوان‌ها، ظروف بار و سایر لوازم جانبی فراهم می‌کند.

زیبای سیاه پوش

 این کابینت بار سفارشی را برای یک اتاق غذاخوری درویلایی در مهرشهر ساخته است که به آشپزخانه مجاور باز می‌شود. این کابینت دستگیره‌های طلایی رنگ، قفسه‌های باز و کشوهایی برای نگهداری بطری‌ها دارد.

کابینت بار در ویلای ساحلی

این بار کربنی شیک مناسب ویلاهای ساحلی است.

لوستر مهره‌ای و سقف چوبی سفید، حال و هوای ساحلی شیکی را به وجود آورده است. کاشی‌های آبی تیره که تداعی کننده اقیانوس هستند وقفسه‌های شناور با رنگ چوب بلوط، مکمل سایر قطعات چوبی اتاق هستند.

بار در آشپزخانه

شامل یک مخزن، یخچال نوشیدنی و یخ ساز. بالای سر قفسه‌های چوبی شناور است که از سقف با نوارهای فولادی سیاه آویزان شده اند. اما نقطه برجسته فضا، دیوار روکش سنگی خیره کننده است که وزن بصری و جذابیت روستایی غیرقابل انکاری را اضافه می‌کند.

کار با چوب و افزوده المان‌های تازه‌ای به خانه لذت بخش است. مخصوصاً اگر در شادی‌ها و شادکامی استفاده شود. برای سفارش این بارهای خانگی زیبا می‌توانید با شماره‌ 09388402052 تماس بگیرید و یا از طریق صفحه درخواست سفارش و انتخاب نوع خدمات درخواست خود را به همراه شماره تماس برای ما بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.