10 پیشنهاد جذاب برای کابینت آشپزخانه سیاه

دوران آشپزخانه تمام سفید تمام شده است و مد روز الان کابینت‌های رنگی و حتی تمام سیاه است. رنگ‌بندی سیاه و سفید همیشه طرفدار داشت اما گویا سال 2022 سال سیاه کابینت آشپزخانه است. اما نه از این نظر که رونق از این بازار می‌رود بلکه رنگ سیاه بیشتر استفاده خواهد شد. بیایید به 10 طرح جذاب کابینت آشپزخانه سیاه شما داریم.

1- ترکیب کابینت با آلیاژ برنج

برنج فلزی است که به راحتی می‌توان آن را رنگ‌ها و کابینت‌های مختلف ترکیب کرد. اما ترکیب رنگ نقره‌ای برنج و کابینت‌های سیاه ترکیب جذابی است که آشپزخانه را شیک و جذاب می‌کند. آنچه اهمیت دارد تمیزکاری و پولیش شیرآلات برنجی بعد از مدتی است تا زیبایی و تازگی در آشپزخانه باقی بماند.

2- تمرکز بر قسمت کابینت دیواری

یک ایده بسیار جذاب این است کابینت بالایی یا دیواری را سیاه کرده و قسمت پایینی را به رنگ‌های دیگری دربیاورید. در این تصویر ترکیب رنگ چوب و کابینت آشپزخانه سیاه بسیار جذاب شده است. صفحه سفیدرنگ نیز به هر دوی این رنگ‌ها می‌آید.

این طرح زیبا نه فضای خانه را بازتر و می‌کند بلکه با این ترکیب می‌توان دکوراسیون‌های متنوع‌تری را در خانه تجربه امتحان کرد.

3- جداکردن آشپزخانه اوپن را با کف‌پوش متفاوت

اگر آشپزخانه اوپن دارید آن را طبق سلیقه خود به رنگ سیاه درآورده‌اید نیاز آن کمی پارادوکس ایجاد کنید. این در مورد همه پالت‌های رنگی در کابینت صدق می‌کند. بهتر این است که کاشی‌کاری‌ها پشت کابینت بتواند این تضاد را ایجاد کند و کف‌پوش نیز از همان طیف رنگی انتخاب خواهد شد. اما انتخاب کاشی‌کاری یا بک اسپلش متضاد الزامی نیست. مانند آنچه در این تصویر زیبا می‌بینید.

4- روی جزیره تمرکز کنید

بعضی وقت‌ها پیش می‌آید که هنوز برای همه برای سیاه کردن همه بخش‌های آشپزخانه آمادگی ندارید اما به‌جای آن می‌توانید کابینت جزیره را سیاه کنید. نکته جذاب در بسیاری از طراحی‌های کابینت جدید تعبیه سینک و شیرآلات در جزیره است. جزیره در طراحی‌های جدید اهمیت بیشتری پیدا کرده و تنها جایی برای گذاشتن ظروف نیست.

5- کابینت تا سقف

کابینت‌ها را تا سقف ادامه دهید. فضای یکدست کابینت بالایی نه تنها به طراحی کابینت شیک و مجلل کمک خواهد کرد بلکه فضای بیشتری برای انبار وسایل ضروری و ظروف به شما می‌دهد.

کابینت تا سقف شیوه‌ای جدید در طراحی کابینت است که این روزها اقبال زیادی پیدا کرده است. این شیوه از طراحی را می‌توان در مورد تعدادی از ستون‌های کابینت انجام داد و یا همه کابینت‌ها را به شکل سراسری به این شیوه طراحی کرد.

6- ترکیب کابینت آشپزخانه سیاه با دیگر المان‌ها

با رنگ سیاه رنگ‌های زیادی را می‌توان ترکیب کرد. طلایی، قهوه‌ای هایگلاس یا زرد و قهوه‌ای نتیجه فوق‌العاده‌ای منتهی می‌شود. چیدمان و تزئینات مشکی و لوکس را کنار طرح چوب و قهوه‌ بگذارید تا به چشم‌های تازه‌واردها را خیره کنید.

7- نکات تمرکز کانونی ایجاد کنید

کابینت آشپزخانه سیاه تأثیر زیادی در دید بیننده خواهد داشت. با ایجاد نکات کانونی و المان‌هایی کوچکی که توجه را به خود جلب کند می‌توان ترکیب زیبایی را در آشپزخانه درست کرد. دقیقاً مانند بخش قفسه‌بندی در این طراحی زیبا.  

8- ترکیب کابینت با سنگ مرمر

سنگ مرمر سیاه با رگه‌های سفید ترکیب بسیار زیبایی با کابینت آشپزخانه سیاه می‌سازد. می‌توان از آن در قسمت دیوار پشت کابینت استفاده کرد. همان‌طور که در این طراحی می‌بینید جزیره نیز از سنگ مرمر درست شده است.

9- کف‌پوش و کاشی طرح‌دار

به این الگوهای کف نگاه کنید که چه هارمونی زیبایی با دیگر المان‌های آشپزخانه درست کرده است. از این امکان استفاده کنید و طرح‌های تازه‌ای به آشپزخانه خود بدهید.

10- از استفاده از کابینت سیاه در محیط کوچک نترسید

اینکه کابینت آشپزخانه سیاه را تنها در باید در فضاهای بزرگ استفاده کرد یک اشتباه مصطلح است. زیبایی خیره‌کننده این کابینت فضایی گرم و زیبا به آشپزخانه کوچک شما خواهد داد. به نور طبیعی و شیرآلات طلایی نگاه کنید که ترکیبی زیبا با رنگ سیاه مات درست کرده است.

برای استفاده از این مشاوره در مورد رنگ‌بندی و زیبایی‌شناسی این طرح‌های زیبا شما به مشاورینی نیاز دارید که به جز تجربه با علم رنگ‌ها و دکوراسیون داخلی نیز آشنا باشند. از این رو پیشنهادات و مشاوره گروه شرکت دکوآرت می‌تواند گزینه مناسب برای توسعه کارها باشد. اگر از این مقاله لذت بردید و طرح‌ها را پسندیدید شک نکنید. تلفن را بردارید و با شماره 09388402052 تماس بگیرید. شاید هم کلیک لینک زیر و درخواست سفارش راه بهتری برای شما باشد. منتظر صدای گرم شما هستیم.

درخواست سفارش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.